Az Arsenal az elmúlt 6 meccset megnyerte.A Manchester United áll előttünk, a hátrányunkat 7-ről 5 pontra csökkentettük. Reméljük, ma ez még lejjebb fog csúszni.

Az Ágyúsok az előző meccsen, tehát az Everton ellen nagyot küzdöttek a versenyben maradásért. Egy gólos hátrányból fordítottunk Arshavin és Koscielny góljaival. Ellenben sérülés is akadt...Nasri már az előző meccsen kidőlt, de most elhullot Song, aki remélhetőleg a következő meccsen már bevethető lesz, Walcott is szenvedett egy kisebb sérülést, de már kezdhet a mai mérkőzésen. Squillaci visszatért eltiltásából.

Az Arsenal az első félidőben 4 gólos előnyre tett szert. Mi, kedves szurkolók, esetleg további gólokra számítottunk, de minimum a győzelemre. ÉS ki gondolta volna, az Arsenal pofátlan módon dobott el magától kerek 2 pontot. 4 gólos előnyből. Diaby az 50. percben kiállítást eredményező cselekedetet hajtott végre, tehát emberhátrányba kerültünk.