Andrey, ez a győzelem, a jobb gólkülönbségetek miatt az első helyet jelenti most nektek.

Nem. Szerintem még a Chelsea vezeti a bajnokságot, mivel egyel kevesebb mérkőzést játszottak. Meglátjuk majd mi történik ezután.

Ez egy nagyon nehezen kiharcolt győzelem volt. Milyen volt a pályán?

Úgy érzem az elején hasonlított az Everton elleni meccsünkre. Nem kezdtünk valami jól, nem pörögtünk fel kellően és ez megbosszulta magát. Viszont jól jött, hogy még az első félidő végén gólt tudtunk szerezni. Sokkal jobb félidőre menni egy 1-2-es eredménnyel, mint egy 0-2-essel.

Meglepődtetek a fordításon?

Nem. Folyamatosan ez volt a fejünkben. Egy kellemetlen helyzetbe sodortuk magunkat. A döntő dolog az volt, hogy fel tudtuk venni a versenyt a problémával.

Mi volt Arséne Wenger hangulata a szünetben? Talán zsörtölődött és dühöngött, vagy éppen ellenkezőleg, nyugodt volt?

Voltaképpen olyan szavakat mondott, amik győzelemre sarkalltak minket. Megkérte a csapatot, hogy játsszunk a maximális sebességünkben, és minél hamarabb lőjünk gólt. Semmi kétsége nem volt afelől, hogyha követjük az utasításait, győzni fogunk.

Tehát a második félidő...

Ebben a játékrészben a saját labdarúgásunkat próbáltuk játszani az elejétől fogva. Boldog vagyok, hogy megmutattuk mire vagyunk képesek.

A Bolton kemény játékot játszott?

Ez a stílusuk, várható volt. Azt mondják, hogy minden csapattal ilyen stílusban játszanak.

Nem láttuk a szokásos gólörömödet. Egy újat 'találtál ki'?

Nincs erről szó. Csak így éreztem.

Mit vársz a következő hetektől, ahol a bajnokság első felében tanyázó csapatok ellen játszotok?

Természetesen a maximum pontszámot szeretnénk begyűjteni.

Egy Arsenal legenda, Sol Campbell visszatért. Sokat beszélnek róla...