Arsene Wenger elmondása szerint a Liverpool nem érdemelte meg tavaly a vereséget a 4-4-re végződött mérkőzésen az Arsenal ellen.

Yossi Benayoun a hosszabbításban egyenlített 3-4-nél, így az Ágyúsok nem hozták el a három pontot az Anfieldről.

Andrey Arshavin háromszor szerzett vezetést a vendégeknek, Wenger szerint az iksz mégis igazságos volt.

Igen, tavaly 4-4 lett, kicsit csalódottak voltunk, hogy nem sikerült nyerni. Ennek ellenére fantasztikus meccs volt.

Az utolsó percben nagyon beszorítottak minket, de az, hogy nem nyerték meg a meccset, a bajnoki harc végét jelentette számukra.

Azt kell mondjam, a Liverpool nem érdemelt vereséget. Andrey Arshavin fantasztikusan teljesített, emiatt lett 4-4 a vége. Csalódottan érkeztünk Liverpoolba már eleve, hiszen a Chelsea ellen elbuktuk az FA Kupa elődöntőjét három nappal előtte.