Arsenalfan.hu | Hírek | Joel Campbell a Frosinone-hez igazolt

• Joel Campbell a Frosinone-hez igazolt

A Costa Rica-i játékos véglegesen távozott

Az Arsenal a hivatalos weboldalán jelentette be, hogy Joel Campbell játékjogát véglegesen eladták az olasz újonc Frosinone együttesének.

A 26 éves játékos 2011 augusztusában érkezett az Arsenalhoz a Deportivo Saprissa csapatától, és összesen 40-szer lépett pályára a felnőtt csapatban.

Campbell beilleszkedését nehezítette, hogy az Arsenalhoz igazolását követően nem kapott rögtön angliai munkavállalási engedélyt, így több csapathoz ki kellett kölcsönözni - később pedig ugyanilyen sorsa jutott a kevés játéklehetőség miatt.

Campbell a héten átesett a kötelező orvosi vizsgálatokon a Frosinone-nél, és bár a kivásárlási árát nem hozták nyilvánosságra a klubnál, megbízható sajtóhírek szerint az olasz klub 1,5 millió eurót fizetett a játékosért.

Az Arsenalnál sok sikert kívántak Campbellnek a jövőben.

Kapcsolodo Hirek

Hozzaszolasok

(79)

ronin

Pinokkió! Dinamo szurker vagy. Chelsea-Arsenal, 2-2-es állás, 77. perc: Ramsey lövése után a kapusról középre pattan ki a labda, ahol a három (!) 93 méternél (!) támadó Ágyúsból kettő is őrizetlenül érkezik. Lássuk be: kihagy egyet a kalapács tongue laugh
A Kékek védelme nem volt éppen megzavarhatatlan. Akár egy jól végigvitt kontrából nyerhető lett volna a meccs. /....De legalábbis a pontmentés szinte garantált lett volna./ Erre játszott Emery. Erre is kellett játszania.
Ne feledd, hogy a Chelsea a gólig semmilyen helyzetet nem tudott kialakítani a második félidőben! /Barkleynak volt egy lövési kísérlete, hogy Cheh el ne aludjon./
Hazai pályán, 2-0-nál nem erről a forgatókönyvről álmodtak ők sem.
...Vagy jobban leegyszerűsítve: Ez a 3-2, inkább volt az a 3-2, ami egy hazain fordítva is eldőlhet(/ne), mintsem - hovatovább - Emery alkalmatlanságának ékes bizonyítéka. smile

Aug 21. 15:43

Pinokkió

Aron21, Ronin, szerintem az első félidős feltolt védekezésünk 30 méterrel visszább lett hozva, ez út volt a vereséghez. A legelső támadónk is 40 méteren védekezett, hogy a francba rúghattunk volna így kontragólt is?!

Aug 20. 13:12

ronin

Aron21! A kettővel való osztás helyett, cseréld a türelem/taktika szavak keverékére!
Emery javára kell írni, hogy a 60-80. perc közötti periódusban - a játék képe alapján - 50-50-re benne volt, hogy mi rúgjuk előbb a harmadikat.
Ezzel együtt: igazán nagynak nem ezeket a kalkulálható pofonokat érezzük majd. confused

Aug 19. 18:20

Aron21

Ronin, dehogy vonom meg a bizalmat Emerytől, továbbra is remélem, hogy jó szezonunk lesz. Nyilvan nrm 1-1ben akartam ráhúzni a híres Barca meccsre, de vannak hasonló vonások. Azt még meg is értem, hogy a biztonságra játszottunk, de ezt a borzasztó fantáziátlan 4-4-1-1et a Chelsea középpályája 2-3 mozgással át tudta játszani, pláne, hogy a védelem és kp között elég nagy a terület. A city ellen nekem az tűnt fel, hogy védekezésben kifejezetten kreatív volt Emery, de ez a mostani 2. Félidő nekem továbbra is olyan, mintha "gyávaságból" (tessék a szó súlyát 2vel elosztani) találta volna ki a szünetben.

Xhakat pedig lehet szidni és mostanában kulonoskepp kell is, de Torreiránál sokkal jobban kontrollálta a labdakihozatalainkat, ez is közre játszhat abban, hogy a kontrák azon az általad említett perióduson kívül azért eléggé elmaradtak.

Aug 19. 17:18

Aron21

ronin

Aron21! ....Azért még ne vond meg a bizalmad Emerytől! A második félidőben, taktikailag azt fociztuk, amit "kellett". Nem jó összevetési alap a Barca elleni meccs, mivel a BL-párharcok (min.) 180 percesek, ráadásul a visszavágó hatalmas marketingtörténelmi esemény volt... Arról nem is beszélve, hogy nem pontokért játszák.
Sajnos igaz, hogy 2-2-es félidővel inkább nekünk volt okunk bizakodni, de odáig egy hasonló út vezetett volna. ....De nem a meccs "kihúzására" játszottunk. (...Még akkor sem, ha tűnhet annak. Elég magas szinten pedig olyan.)
Akkor inkább már az 'elhúzására'. Várható volt, hogy a második félidő elején (a cserékig) - alapvetően -, senki nem vállal kockázatot egy újabb gólért. Torreira behozatala is a középpálya mozgékonyságának a növelését célozta. (Más kérdés, hogy a kívánt hatást talán csak részben érte el.) Nekünk maradt a stabil védekezés melletti labdatartós, lassan támadást építő meccs-csorgatás. Sarrinak kellett előbb kijátszania a lapjait, ahogy telt az idő. ...Hogy a Hazard-kártya is köztük lesz, az borítékolható volt. raspberry
Innentől területátadás/kontrafoci. Irány a három pont!
Biztatóan is indult: már az első pár akciónk is veszélyt eredményezett és a Dinamo sem volt magabiztos a gólig. Épp Emery dicsérete, hogy - sajnos - elég félvárról vettük azt az akciót (is), mivel addig is megoldottuk a védekezést félvállról. (Leginkább a gyors támadásépítésre koncentrálva.) Mentünk mi a 3 pontért, amire csak nőtt volna az esély idővel, ahogy a Chelsea egyre jobban csúszik bele a késbe. /Meg hát egy döntetlen miatt sem kellett volna a kardunkba dőlni./ Az meg nyilvánvaló, hogy ha nyerni akarsz a SB-en, akkor a védelem ilyen szintű hibája nem fér bele.
Szarul jöttünk ki belőle, de izzadós volt a hazai siker. Általában elég jól megfociztuk, amit meg kellett. Azt is mondhatnám, hogy Emery - így a második tétmeccsén - egész jól megpróbálta. #akicsikellenmegsosement