Carlos Vela (West Brom): Ismét pontot mentett csapatának, miután betalált a Stoke hálójába a 87. percben. A mérkőzés vége 1-1 lett.

Aaron Ramsey & Jay Emmanuel Thomas (Cardiff): A walesi középpályás 90 percet játszott. JET a 80. minutumban lépett pályára és nem sokkal később gólt is lőtt a Hull Citynek. A meccs 2-0-ás Cardiff sikerrel ért véget.

Henri Lansbury (Norwich): Végigjátszotta a Barnsley elleni találkozót, amelyet 2-0-ra nyertek meg.

Kyle Bartley (Rangers): A fiatal bekk ezúttal is 90 percet játszott. A St. Johnstone együttesét 4-0-ra győzték le.

Ryo Miyaichi (Feyenoord): 85 percet kapott a Groningen ellen, akiket 5-1-re ütöttek ki.

Benik Afobe (Huddersfield): Kezdett, de a 84. minutumban lecserélték. A 'terrierek' 2-2-es döntetlent játszottak a Leytonnal.

Sanchez Watt (Leeds): A 61. percben lépett pályára, de a Swansea 3-0-ra legyőzte őket.

Francis Coquelin & Gilles Sunu (Lorient): Előbbi kezdett, de az 52. percben kiállították, míg utóbbit a 89. minutumban cserélték be. A Valenciennesel gólnélküli döntetlennel zártak.

Pedro Botelho (Cartagena): Végigjátszotta a Cordoba elleni mérkőzésüket, ahol 2-0-ra vesztettek.

James Shea (Southampton): Végig padozott a Swindon ellen, akik felett 4-1-re diadalmaskodtak.

Mark Randall (Rotherham): Nem kapott játéklehetőséget a Bruton ellen. Csapata 4-2-re győzött.

Vito Mannone (Hull City): Az olasz kapus a Cardiff ellen sem lépett pályára. Együttese 2-0-ra vesztett.

Craig Eastmond (Millwall): Ő is a kispadot koptatta, méghozzá a Nottingham ellen, akikkel 0-0-ás döntetlent játszottak.

Armand Traoré (Juventus): A francia bekk sem kapott bizalmat múlt hétvégén. A 'zebrákat' 2-0-ra győzte le a Bologna