Henri Lansbury (Norwich): 83 percet játszott a Portsmouth együttese ellen, melyen 2-0-ás vereséget szenvedtek.

Vito Mannone (Hull City): Végigjátszotta a Crystal Palace elleni mérkőzést, amely 0-0-ás döntetlennel zárult.

Kyle Bartley (Sheffield Utd.): 90 percet játszott, de a Barnsley csapatán nem tudtak felülkerekedni. A találkozó vége 1-0 lett.

Thomas Cruise (Carlisle United): Ezúttal 90 minutumot játszott, de vesztettek a Dagenham ellen 2-0-ra.

Benik Afobe (Huddersfield): Az 58. percben lépett pályára a Brighton ellen. A 'terrierek' 2-1-re győzni tudtak.

Francis Coquelin (Lorient): Ezúttal nem lépett pályára, együttese viszont 3-0-ra legyőzte a Lens csapatát.

Pedro Botelho (Cartagena): A fiatal balhátvéd ismét 90 percet töltött a pályán. Csapata 2-1-re nyerni tudott a Ponferradina ellen.

Armand Traoré (Juventus): A 21 éves francia nem játszott a Lazio ellen. A találkozó 2-1-es Juve sikerrel zárult.

Samuel Galindo (Salamanca): Sérülés miatt nem léphet pályára.