Armand Traoré (Juventus): A francia hátvéd visszatért sérüléséből és debütált, méghozzá az AS Roma ellen. A mérkőzés 1-1-es döntetlennel ért véget.

Vito Mannone (Hull City): Az olasz hálóőr védte ezúttal a Hull City kapuját. A Preston csapatát 2-0-ra győzték le.

Benik Afobe (Huddersfield): 90 percet játszott, de az Oldham legyőzte őket 1-0-ra.

Francis Coquelin (Lorient): A 68. percben lépett pályára a PSG ellen. A mérkőzés vége 1-1 lett.

Gavin Hoyte (Lincoln City): Végig játszotta a Morecambe elleni találkozót. Ezúttal is nyerni tudtak, méghozzá 1-0-ra

Thomas Cruise (Carlisle United): A padon ült, de nem lépett pályára. Csapata 3-2-re győzte le a Southampton együttesét.

Kyle Bartley (Sheffield Utd.): A meccs kezdetétől, és annak lefújásáig a pályán tartózkodott. A Milwall-t 1-0-ra gyűrték le.

Pedro Botelho (Cartagena): A Recreativo Huelva 3-0-ra elsöpörte őket.

Mark Randall (Rotherdam): Ezúttal nem lépett pályára. A York együttesével 0-0-át játszottak.

Cedric Evina (Oldham): Az ifjú kameruni kezdett, de a 85. percben lecserélték. A Huddersfield-et egy góllal tudták felülmúlni.

Samuel Galindo (Salamanca): A 62. percben állt be csereként. A Ponferradina 3-2-re verte őket.

Nacer Barazite (Vitesse): Nem játszott a Venlo csapata ellen. A találkozó vége 5-1 lett.

Luke Freeman (Yeovil): A fiatal támadó a 75. percben lépett pályára csereként. A Dagenham-tól 3-1-es vereséget könyvelhettek el.