Emmanuel Eboue: 90 percet játszott Olaszország ellen. Végül Elefántcsontpart 1-0-ra győzni tudott.

Cesc Fabregas és Carlos Vela: Mindkét játékos kezdőként kapott szerepet a Spanyolország-Mexikó találkozón. A katalán játékost a félidőben, míg csapattársát az 57. percben cserélték le. A vége 1-1 lett.

Kieran Gibbs, Theo Walcott és Jack Wilshere: Theo kezdett a Magyarország elleni találkozón, majd a félidőben lecserélték. Gibbs és Wilshere is debütált a válogatottban. Előbbit a 46. percben, utóbbit pedig a 83. percben cserélte be Fabio Capello.

Thomas Vermaelen: A belga válogatott 1-0-ra kikapott a finnektől. Bekkünk 90 percet játszott.

Thomas Rosicky: 61 percet játszott a Lettország elleni mérkőzésen. A csehek 4-1-re győztek.

Samir Nasri: Kezdőként lépett pályára Franciaország színeiben, majd a 79. percben lecserélték. Norvégia 2-1-es arányban győzni tudott.

Lukasz Fabianski: Az első félidőben ő védte Lengyelország kapuját. Sajnos csúfos 3-0-ás vereséget szenvedtek Kamerun-tól.

Andrey Arshavin: 80 percet játszott Bulgária ellen. Oroszország 1-0-ra győzött.

Marouane Chamakh: A marokkó-i játékosnak nem sikerült betalálni, de így is nyertek az Egyenlítői Guinea ellen 2-1-re.

Vito Mannone: Az olasz U21-es válogatott 2-2-es döntetlent ért el Dánia ellen.

Henri Lansbury: A második félidőben állt be az angol U21-es válogatottban. Az angolok 2-0-ra legyőzték Üzbegisztánt.