Gavin Hoyte: A 77. percben állt be a Brighton-ba. Csapata nyert a Southend ellen 1-0-ra.

Mark Randall: Ismét 90 percet játszott a Milton Keynes csapatában, de kikaptak a Wycombe-tól 3-2-re.

Sanchez Watt: A 77. percben lépett pályára. Csapata a Leeds kikapott 3-2 arányban a Gillingham-től.

Wojciech Szczesny: A fiatal lengyel védte a Brentford kapuját. A 'méhek' 0-0-ás döntetlent értek el a Bristol Rovers ellen.

Jay Simpson: Kezdőként lépett pályára, de a 83. percben lecserélték. Csapata a QPR kikapott a Cardiff-tól 1-0-ra.

Henri Lansbury: Visszatért eltiltásából és 90 percet játszott a Leicester ellen. Csapata a Watford azonban 4-1-es vereséget szenvedett.

Jay Emmanuel-Thomas: 90 percet játszott a Doncaster színeiben. A 'vikingek' 1-1-es döntetlent játszottak az Ipswich ellen.

Gilles Sunu: Ismét a Derby kispadját koptatta. Csapata 1-1-es döntetlent játszott a Crystal Palace ellen.

Havard Nordtveit: Ismét a Nürnberg kispadján ült. Csapata 2-1-re kikapott a Freiburg ellen.

Kyle Bartley: A 61. percben lépett pályára a Sheffield Utd csapatában. Csapata 1-1-et játszott a nagy rivális Sheffield Wednesday ellen.

Philippe Senderos: Ismét az Everton padján ült. A Liverpool-i gárda 3-2-re legyőzte a Blackburn-t.

Jack Wilshere: Ismét 90 percet játszott a Bolton-ban. Csapata 2-1-re legyőzte a Stoke együttesét.