Az Arsenal a hivatalos weboldalán jelentette be, hogy Joel Campbell játékjogát véglegesen eladták az olasz újonc Frosinone együttesének.

A 26 éves játékos 2011 augusztusában érkezett az Arsenalhoz a Deportivo Saprissa csapatától, és összesen 40-szer lépett pályára a felnőtt csapatban.

Campbell beilleszkedését nehezítette, hogy az Arsenalhoz igazolását követően nem kapott rögtön angliai munkavállalási engedélyt, így több csapathoz ki kellett kölcsönözni - később pedig ugyanilyen sorsa jutott a kevés játéklehetőség miatt.

Campbell a héten átesett a kötelező orvosi vizsgálatokon a Frosinone-nél, és bár a kivásárlási árát nem hozták nyilvánosságra a klubnál, megbízható sajtóhírek szerint az olasz klub 1,5 millió eurót fizetett a játékosért.

Az Arsenalnál sok sikert kívántak Campbellnek a jövőben.

Hozzászólások (79)

6 éve
Pinokkió! Dinamo szurker vagy. Chelsea-Arsenal, 2-2-es állás, 77. perc: Ramsey lövése után a kapusról középre pattan ki a labda, ahol a három (!) 93 méternél (!) támadó Ágyúsból kettő is őrizetlenül érkezik. Lássuk be: kihagy egyet a kalapács :-P
A Kékek védelme nem volt éppen megzavarhatatlan. Akár egy jól végigvitt kontrából nyerhető lett volna a meccs. /....De legalábbis a pontmentés szinte garantált lett volna./ Erre játszott Emery. Erre is kellett játszania.
Ne feledd, hogy a Chelsea a gólig semmilyen helyzetet nem tudott kialakítani a második félidőben! /Barkleynak volt egy lövési kísérlete, hogy Cheh el ne aludjon./
Hazai pályán, 2-0-nál nem erről a forgatókönyvről álmodtak ők sem.
...Vagy jobban leegyszerűsítve: Ez a 3-2, inkább volt az a 3-2, ami egy hazain fordítva is eldőlhet(/ne), mintsem - hovatovább - Emery alkalmatlanságának ékes bizonyítéka. :)
6 éve
Aron21, Ronin, szerintem az első félidős feltolt védekezésünk 30 méterrel visszább lett hozva, ez út volt a vereséghez. A legelső támadónk is 40 méteren védekezett, hogy a francba rúghattunk volna így kontragólt is?!
6 éve
Aron21! A kettővel való osztás helyett, cseréld a türelem/taktika szavak keverékére!
Emery javára kell írni, hogy a 60-80. perc közötti periódusban - a játék képe alapján - 50-50-re benne volt, hogy mi rúgjuk előbb a harmadikat.
Ezzel együtt: igazán nagynak nem ezeket a kalkulálható pofonokat érezzük majd. :-S
6 éve
Ronin, dehogy vonom meg a bizalmat Emerytől, továbbra is remélem, hogy jó szezonunk lesz. Nyilvan nrm 1-1ben akartam ráhúzni a híres Barca meccsre, de vannak hasonló vonások. Azt még meg is értem, hogy a biztonságra játszottunk, de ezt a borzasztó fantáziátlan 4-4-1-1et a Chelsea középpályája 2-3 mozgással át tudta játszani, pláne, hogy a védelem és kp között elég nagy a terület. A city ellen nekem az tűnt fel, hogy védekezésben kifejezetten kreatív volt Emery, de ez a mostani 2. Félidő nekem továbbra is olyan, mintha "gyávaságból" (tessék a szó súlyát 2vel elosztani) találta volna ki a szünetben.

Xhakat pedig lehet szidni és mostanában kulonoskepp kell is, de Torreiránál sokkal jobban kontrollálta a labdakihozatalainkat, ez is közre játszhat abban, hogy a kontrák azon az általad említett perióduson kívül azért eléggé elmaradtak.