Az Arsenal délután 4 órakkor a Premier League utolsó előtti csapatát látta vendégül. A mérkőzés különösen fontos volt, mivel a negyedik hely megszerzése érdekében kötelező győzelemet kellett szerezni. A kezdőben ismét helyet kapott Sagna és Gervinho, Podolski pedig kisebb sérülése után a kispadon foglal helyet.

A mérkőzés jól alakult az Arsenal számára, 4-1 lett a vége.

Kezdő:Fabianski, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Rosicky, Arteta, Ramsey, Cazorla, Gervinho, Giroud.

Cserék: Szczesny, Vermaelen, Jenkinson, Gibbs, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Podolski

Hozzászólások (271)

11 éve
Így is meglehetne próbálni:
Ramsey Wilshere

Cazolra
11 éve
Cazorla már a Wilshere kiesését megelőző hetekben is közel a szezon elején mutatott formájában tündökölt, de azzal egyetértek, hogy nem nagyon találjuk Wilshere helyét a csapatban. Egy szélen eltöltött rövidebb időszak csodákat tehetne Wilshere utolsó harmadban mutatott hatékonyságán, amely téren bőven fejlődésre szorul.

arsenalklm0! Egyelőre csak ilyen minőségben találtam:
11 éve
hello!!valahonnan letudnám tölteni a meccset???köszi
11 éve
Perselyék majd megtehetnék azt a szívességet, hogy leadják a meccset az Arsenalnak. :D ;).
11 éve
Boas a héten azt nyilatkozta, hogy 70 ponttal biztos meglesz a negyedik hely. Na most már 27 pontból 16-17 pont. Tehát azért ő számol azzal, hogy mi, a Dinamo és a Sp*rs is fog még úgy 2-3 meccsen pontot veszíteni. Így kalkulálva a MU mérkőzésig lévő 4 meccsünket örülnék ha megnyernénk, így talán beleférne egy esetleges vereség is.

Mivel a szezonközi formaingadozásunkat elnézve nagyon nagy bravúr lenne ha az utolsó 11 meccsünkön 33 pont lenne.