Wellington
Ponferradina 3-5 Cordoba, november 11

Wellington a 62. percben állt be csereként a Cordoba ellen. A fiatal brazil támadó a mérkőzés hajrájában ugyan betalált, de ez csak egy 'szépségtapasz' volt a Ponferradina számára, mivel 3-5 arányban elbukták a találkozót.

Sanchez Watt és Craig Eastmond
Crewe 3-2 Colchester, november 10

Eastmond 71 minutumot játszott a Colchester gárdájában, míg Watt sérülés miatt kihagyta a hétvégi mérkőzést.

Chucks Aneke

Aneke végig a pályán volt a Colchester ellen. A Crewe kétgólos hátrányból fordította meg a találkozót. Az Arsenal fiatal játékosa további egy hónappal hosszabbította meg kölcsönszerződését, így a 19 éves középpályás december közepéig biztosan a harmadosztályban fog maradni.

Philip Roberts
Inverness CT 1-1 Hearts, november 10

Roberts egy órát játszott az Inverness gárdájában.

Denilson
Gremio 2-1 Sao Paulo, november 11

Denilson 90 percet játszott a Sao Paulo csapatában.

Nicklas Bendtner
Pescara 1-6 Juventus, november 11

Bendtner a második félidőben állt be csereként a Juventus együttesébe. A dán csatár Fabio Quagliarella-t váltotta a 68. percben.