Ismét győzelmet aratott az Arsenal a Premier League 12. fordulójában. A csapat idegenbe lépett pályára a Norwich gárdája ellen, ahol VanPersie duplájával 1-2 re nyert a csapat.

A csapat ha rövid időre is, de pontszámban beérte e negyedik helyen lévő Chelsea gárdáját.

Hozzászólások (116)

12 éve
A Huddersfield nem lehet 43 meccs óta veretlen. Május 29. én 0-3- ra kaptak ki a Peterborough United ellen.

12 éve
Szép volt srácok! Az eredményt már tudtam délután ,de a gólszerző nevét csak most tudtam meg.Eszméletlen,emberfeletti teljesítményt nyújt Robin meccsről-meccsre! ;)
12 éve
Azért milyen érdekes, hogy télen-nyáron hogy odavoltunk Cahillért és Sambaért (Bolton, Blackburn), azt tessék, tök kiesőhelyen áll mindkettő! Nesze neked beton védelem :D Mi meg megtaláltuk a (szinte) tökéletes embert Mertesacker személyében. Nem kell ide se Cahill se Samba
12 éve
Szerencsétlen Wigan, ezek el vannak átkozva. 3-2-es vezetésüknél a 98.!!! percben kapott egy büntetőt a Blackburn és kiegyenlített :/ Azért sajnálom őket, tök utolsóként egy győzelemmel mindössze. Legalább ez meglehetett volna...
12 éve
az eredmenyek.com élő kommentára a következőt írta le : Sergio Aguero helyett Sergio Aguero játszik a Man City -bal. Bakker, ezek klónozzák a játékosokat 🐛 Tudtam én, hogy valami nem stimmel az araboknál :D :D