Aaron Ramsey
Anglia 1-0 Wales, Szeptember 6

Wales kapitánya végigjátszotta az angolok elleni találkozót. A mérkőzés után Ramseyt választották meg a mérkőzés emberének.

Theo Walcott

Walcott egy kisebb sérülés miatt nem szerepelt Fabio Capello együttesében.

Robin van Persie
Finnország 0-2 Hollandia, Szeptember 6

Robin van Persie ezúttal 67 percet játszott. Hollandia Helsinkiben is bezsebelte a három pontot.

Chu Young Park
Kuvait 1-1 Dél-Korea, Szeptember 6

Park ismét betalált a 8. percben, de Kuvait egyenlíteni tudott, így a végeredmény 1-1 lett.

Per Mertesacker
Lengyelország 2-2 Németország, Szeptember 6

Per Mertesacker 90 percet játszott a lengyelek elleni barátságos találkozón. A frissen igazolt hátvéd a második féldőben megkapta a csapatkapitányi karszalagot.

Laurent Koscielny és Bacary Sagna
Románia 0-0 Franciaország, Szeptember 6

Sagna 90 minutumot kapott, míg Koscielny ezúttal sem lépett pályára a románok elleni EB selejtezőn.

Andrey Arshavin
Oroszország 0-0 Írország, Szeptember 6

Arshavin végigjátszotta az írek elleni találkozót.

Wojciech Szczesny

A fiatal lengyel védte hazája hálóját a németek ellen.

Yossi Benayoun
Horvátország 3-1 Izrael

Benayoun 90 percet kapott a horvátok ellen és egy gólpasszt is adott. A mérkőzést azonban elvesztette Izrael.

Tomas Rosicky
Csehország 4-0 Ukrajna, Szeptember 6

Rosicky egy kisebb sérülésre hivatkozva kihagyta az ukránok elleni barátságos találkozót.

Johan Djourou
Svájc 3-1 Bulgária, Szeptember 6

A svájci védő végig a pályán volt Bulgária ellen. Djourou egy sárga lapot is bezsebelt a 60. percben.

Alex Song
Kamerun 5-0 Mauritius, Szeptember 3

Song 90 minutumot kapott válogatottjában, a múlt hétvégén.

Alex Oxlade-Chamberlain
Anglia U21 4-1 Izrael U21, Szeptember 5

Chamberlain a második félidőben állt be csereként Izrael ellen. A fiatal játékos adott 3 gólpasszt, valamint kiharcolt egy bűntetőt is. A kölcsönben lévő Henri Lansbury ismét gólt rúgott.