Arsene Wenger vegyes hírekkel szolgált a szombati Manchester United elleni mérkőzés előtt: Robin van Persie ott lehet a találkozón, de Cesc Fabregas nem.

A holland játékos meglepetésre elutazhatott Spanyolországba, ahol 55 percnyi játékidő után kiállította a játékvezető vitatott körülmények között. Wenger elárulta, hogy van Persie térdsérülése nem újult ki a Barcelona elleni mérkőzés után, így bevethető állapotban lesz az Old Traffordon.

Van Persie elérhető lesz számunkra szombaton.

- mondta Wenger

Azonban a menedzser rossz hírekkel is szolgált, ugyanis Cesc Fabregast nélkülözniük kell az ágyúsoknak. A spanyol középpályás rosszabb esetben a jövőheti West Brom elleni mérkőzés után térhet vissza.

Fabregas nem. Térdín problémái vannak és ki kell hagynia a következő mérkőzést. Talán még a következő kettőt is.
Természetesen csalódott, mivel visszatért ismét ugyanaz a sérülése. De ez nagyon kismértékű.

Wenger beszélt Szczesny-ről is, aki fel fog keresni egy specialistát, hogy kiderítsék az ujjsérülésének a pontos okát.

A lengyel kapust a Barcelona elleni BL mérkőzésen kellett lecserélni 18 percnyi játékidő után. Wenger elárulta, hogy a fiatal kapus ujja nem csak kificamodott, de még az ínjai is megsérültek.

Szczesny ujja kificamodott és még az ínjaival is vannak problémái. Egy specialistára van szükségünk, hogy megtudjuk merre menjünk tovább.
Tegnap megvizsgálták. Egy időre elvesztettük, de mennyire? Nem tudom megmondani.

Theo Walcott (boka), Thomas Vermaelen (achilles) és Alex Song (térd) továbbra is hiányzik.

Kapcsolódó Hírek

Hozzászólások (15)

9 éve
Sajnálatos, hogy megint a sérüléseken is megy el a bajnokságunk. Hihetetlenül ki vannak a játékosok, minden 3. nap meccs van. Én ennek valahol örülök, mert imádok Arsenal meccset nézni, de lehet jól jönne egy kis szünet.
Almunia miatt nem aggódok, egyedül attól, hogy ő is lesérül.
9 éve
Remélem , Almunia lesz olyan jó mint a Barca meccsen és bravúrokat mutat be, mi meg imádkozunk majd hogy felépüljön a kapusunk, remélem nyerünk az MU ellen! Nem tudja valaki hogy Walcott mikorra épül föl? Mu elleni kezdőm: Almunia-Sagna-DJ-Kosi-Clichy-Diaby-Wilshere,Eboué-Nasri-Arshavin-RVP , Ebouét lehetne Nasri szélén játszatni és akkor Nasri jöhetne irányítani, csak nem hiszem hogy kibírna bontakozni, de szerintem Rosicky fog kezdeni, Eboué helyett
9 éve
RectusNatio, ha Wenger kölcsön vesz egy kapust, akkor azt Almunia mögé fogja venni:) Most 100% h Almunia véd egy ideig, ha nem sérül meg, akár jön kapus, akár nem.
9 éve
Törölt felhasználó
Hát Wengert az UEFA-nál jól megb*sszák! Még bocsánatkérést kér tőlük, Busszakka viselkedése miatt. Megérdemelné a csapat, de az UEFA cseszik az ilyenekre és tuti el fogják meszelni 3-4 meccsről, mert visszapofázik neki ( teljesen jogosan ) .
9 éve
Mondjuk olyan hírek keltek életre,hogy Wenger kölcsönvesz majd egy kapust,úgy mint tavaly Fülöp Marcit a City. Bár ebből nem tudom mennyi igaz,mivel ehhez az FA engedélye is kell. De ha ez igaz,akkor sajnálom Manu-t,mert emberileg nagyon tisztelem. Szerintem ugyanaz lesz a felállás,mint a Barca ellen,csak most Rosi fog irányítani,és Arsha megy a helyére,mert valakinek azért labdát is kell szereznie.