Jack Wilshere: Végig a pályán volt a Man. Utd. elleni mérkőzésen. A 'vörös ördögök' kiütötték a Boltont-t 4-0-ra.

Kyle Bartley: 90 percet töltött a pályán a Scunthorpe ellen. Csapata a Sheffield kikapott 1-0-ra.

Jay Emmanuel-Thomas: Az ifjú támadó nemrég hosszabbította meg kölcsönszerződését a Doncaster-rel. A Barnsley ellen a hosszabbításban cserélték le, amit meg tudtak nyerni 1-0-ra.

Gilles Sunu: Végig a padon ült a Leicester elleni mérkőzésen. Csapata a Derby egy öngóllal nyert 1-0-ra.

Kerrera Gilbert: A 13. percben állt be a sérült Whelpdale helyére. A mérkőzést elvesztette a Peterborough a Bristol City ellen 1-0-ra.

Henri Lansbury: Ismét 90 percet játszott a Watford-ban. Csapata 1-1-es döntetlent ért el a Middlesbrough ellen. A fiatal középpályás a 38. percben kapott egy sárga lapot.

Havard Nordtveit: Végigjátszotta a Werder Bremen elleni találkozót. Csapata a Nürnberg egy gólgazdag mérkőzésen maradt alul 4-2-re.

Wojciech Szczesny: Ismét ő volt a Brentford hálóőre. Csapata legyőzte a Leyton együttesét 1-0-ra.

Gavin Hoyte: Ismét a Brighton kispadján ült. Csapata 3-0-ra győzött a Tranmere ellen.

Mark Randall: 80 percet játszott a Milton Keynes csapatában, de az emberhátrányban lévő Gillingham-et nem tudták legyőzni, a vége 2-2 lett.