Havard Nordtveit: A Frankfurt elleni mérkőzésen még a cserepadra se ültette le Dieter Hecking a Nünrberg edzője. A vége 1-1 lett.

Henri Lansbury: Az ifjú titán gólt lőtt a Blackpool ellen a 27.-dik percben azonban a Watford így is vesztett 3-2 arányban. Henrit lecserélték a 80.-dik percben.

Wojciech Szczesny: A fiatal lengyel 90 percet játszott a Brentford színeiben. A Norwich-ot azonban még emberelőnyben sem tudták legyőzni, a vége 1-0 lett.

Jay Simpson: A QPR-nak ezen a hétvégén nem volt mérkőzése.

Gavin Hoyte: Az Aston Villa elleni FA kupa találkozón végig a kispadon ült. Csapata a Brighton kikapott 3-2-re.

Kerrera Gilbert: Az ifjú ágyús 90 percet töltött a Sheffield Wednesday ellen, de a Peterborough kikapott 2-1-re.

Mark Randall Végig a cserepadon ült a Tranmere elleni meccsen. Csapata a Milton Keynes azonban nyerni tudott 1-0 arányban.