Cesc Fabregas visszatéréséről..
'Nehéz megmondani a mai meccs alapján, hogy mennyire jó ez, de azt nem kell magyarázni, hogy fontos.'

Arról, hogy van-e még egy ilyen jó középpályás a Premier Leagueben...
'Nem láttam minden találkozót a ligában, de az nagyon érdekes, hogy Cesc egyre erősebb lesz, és kialakul a személyisége, akárcsak a csapat karaktere. Fabregas még csak 23 éves lesz, minden most kezdődik el.'

Arról, hogy Fabregas jelenléte kulcsfontosságú-e a bajnoki cím szempontjából...
'Az elmúlt 48 órában megsérült Aaron Ramsey és Samir Nasri, és most minden meccs fontos. Nem szeretnénk több játékost az oldalvonal mögött látni, főleg Fabregast nem. Túléltük, amíg nem állt a rendelkezésünkre, de most rangadók jönnek, és nagyon kell nekünk.'

A csapat teljesítményéről...
'Egy nagy odaadással játszó Boltont vertünk meg, nem vagyunk csalódottak. Mindent beleadott az ellenfél, és néha komoly nyomás alá helyeztek bennünket. Letámadtunk, és utána a megszerzett labdát rögtön meg akartuk játszani, és ez néha működött is. A második félidőben egy picit visszafogottabbnak tűntünk, ezért látszottak ők veszélyesebbnek egy 20 perces intervallumban. A pálya állapota nem volt tökéletes, valamint a passzjátékunk is hagyott némi kívánnivalót maga után. Fontos volt, hogy gólt lőjünk az utolsó negyedóra megkezdése előtt, és a második találat véget vetett mindennek.'

A játékvezetőről...
'Mindenkit nyugtatott igazándiból, és elrendezte a dolgokat, amikor forrósodott a hangulat. Piros lapok is röpködhettek volna, de ő mindenkit helyrerakott.'

A Reebok Stadion atmoszférájáról...
'Ez mindkét félnek jó volt. A mi drukkereink fantasztikusak.'

Az élre kerülés esélyéről, amely a következő forduló után megtörténhet...
'100%-ig motiváltak vagyunk. Tudjuk, hogy senki nem számított arra, hogy ilyen jó pozícióban leszünk most. Hitünk van, és tényleg bizonyítani akarunk. Ma is látszott, hogy a Bolton megnehezítette az életünket, tehát mindig koncentrálnunk kell.'

Nasri sérüléséről...
'21 napig nem számíthatunk rá sajnos, mivel ez egy tisztább ínsérülés.'

Ramsey állapotáról...
'Ugyanúgy van, mint Nasri, csak neki a combjával vannak gondjai. Van arra egy kis esély, hogy Denilson és Walcott visszatér szerdán, Bendtner pedig 10 nap múlva játszhat.'

Az esetleges szerdai élre kerülés jelentőségéről...
'Hosszú út áll még előttünk. Nagy klub vagyunk, és a legnehezebb elviselni azt, ami tavaly történt. Októberben már elvesztettük az esélyünk a bajnoki címre. Idén van esélyünk, tehát harcoljunk!'

Craig Eastmondról...
'Megmutatta, hogy minőségi játékos, és néha jó, ha beugrik. Azonban még nincs teljesen készen a feladatokra. Összességében, mégis rendben volt a teljesítménye. A második félidőre elfáradt, és sok labdát adott el, ezért lehoztam.