Az Arsenalnál a kezdőben kapott helyet többek közt Nasri és Almunia.

A padon ott ült Rosicky és Eduardo is.

11.perc: Közvetett szabadrúgás az Arsenalnak 5 méterről. Persie lőtte és hagyta ki

13.perc: Arsenal szöglet

14.perc: Persie elől tisztáztak az Alkmaar védői.

16.perc: Diaby elől rúgta szögletre a védő a labdát. A szöglet után diaby fejelt mellé.

20.perc: Diaby szabálytalankodik

21.perc: Song indítása volt hosszú Gibbsnek

22. vermaelen szabálytalankodott az ellenfél térfelén.

25.perc: Fabregas lőtt gólt 17 méterről. 1-0

27.perc: Gibbs szerelt az Arsenal 16osán belül

29.perc: Almunia védte az ellnfél lövését.

30.perc: Holman lőtt mellé

33.perc: Gibbs beadását követően Cesc fejelt fölé.

37.perc: Arsavin adott olyan bokapasszt, hogy még Diaby is meglepődött.

39.perc: Dembelé lőtt fölé 13 méterről.

43.perc: Arsavin kiugratását követően Nasri lőtt a kapuba, ezzel 2-0.

Az első félidőben nem volt hosszabbítás, 2-0 az Arsenalnak.

46.perc: Persie állt lesen.

52.perc: Arsavin indítását követően Cesc lőtt a kapuba. 3-0

54.perc: Dembelé lövésébe vetődött bele vermaelen.

56.perc: Almunia kapufára tolta Dembelé közeli bombáját.

58.perc: Cserél az AZ. Lens be, Dembelé le.

65.perc: Poulsen le, Pocognoli be.

66.perc: Moisander sárga kap lapot.

67.perc: RvP helyére Dudu érkezett és Cesc helyére Ramsey.

69.perc: Gibbs lőtt mellé

70.perc: Cserél az Alkmaar, Mendes da silva jött le.

72.perc: Micsoda játék.. Eduardo sarkazással indította Arsát, aki a bal oldalt futó Diabynak passzolt. Diaby belőtte az Arsenal 4. gólját. ez arsa 3. gólpassza. 4-0

74.perc: Arsa le, Rosi fel

75.perc: Ramsey lőtt kapura, a kapus fogta.

75.perc: Almunia jött ki és vette föl a labdát a csatár elől.

79.perc: Almunia tisztáz a 16-os vonaláról.

80.perc: Wenger mosolyog.. most úgy látszik elégedett a csapattal.

81.perc: Arsenal szöglet.

82.perc: Lens szépített. 4-1

90.perc: 2 perc hosszabbítás lesz.

Az Arsenal továbbra is első a csoportjában és a mai győzelemmel még közelebb áll a csoportból való továbbjutéshoz.