Az Arsenal az Old Traffordra látogatott ma késő délután.

Az Ágyúsoktól hiányzott Fabregas és több kulcsjátékos, míg a MU-nál nem lehetett a csapatban Ferdinand.

Az Arsenal jobban kezdte a találkozót és az ő akaratuk volt az erősebb, az United volt az alárendeltebb csapat. Az első gólt az Arsenal szerezte meg Arsavin révén, még az első félidőben.

A 2. félidőt a MU kezdte jobban, nem sokkal a félidő kezdete után máris büntetőhöz jutottak a hazaiak és a 11-est maga a sértett, Rooney végezte el.

A MU kezdte átvenni egy időre a meccs irányítását, ekkor jött egy hiba Diaby részéről, ami öngólhoz vezetett. Így az United átvette a vezetést, az állás 2:1 lett, aztán a meccs végéig maradt is ez az eredmény.

A meccs ideje alatt több olyan döntést hozott a bíró, amelyeknek a helyességét vitatni lehet. Wenger a meccs végén ki lett állítva, de egy biztos: ez a mai meccs még nincs lezárva!