Az Arsenal Ladies újabb trófeával gyarapította amúgy sem csekély gyűjteményét, miután a London County Cup fináléban 2-3 arányban, szoros meccsen legyőzték a Millwall gárdáját.

Vic Akers csapatának nehéz dolga volt, hiszen ellenfelük kétgólos hátrányt dolgozott le, de Suzanne Grant gondoskodott arról, hogy az Ágyúsokhoz kerüljön a kupa.

Grant már az első félidőben betalált, és a szünet előtt még Natalie Ross is betalált, így 0-2 volt a félidőben. Ross egyébként Kim Little nagyszerű passzából volt eredményes.

Az Arsenal uralta a meccset, de a Millwall visszajött a meccsbe a második félidőben. Ann-Marie Heatherson hathatós közreműködésével 2-2-re módosították az állást, de a hosszabbításban végül Grant ismét betalált, így az Arsenal női csapata 2-3-ra nyert, ezzel elhódítva a trófeát.

Az ArsenalFan.Hu is gratulál a nőknek a trófeához!