1. Oroszország - Azerbajdzsán 2:0
Az oroszok újabb lépést tettek a világbajnokságra való kijutást illetően, ugyanis Arshavinék 2:0-ra győzték le a sereghajtó Azerbajzdsán együttesét. Az Arsenal új játékosa 90 percen át a pályán volt, ám a gólokat Pavlyuchenko és Zyrianov szerezték.

2. Wales - Finnország 0:2
Kisebb meglepetés született Walesben, ugyanis a vendégek 2:0-ra győztek egy igen fontos meccsen a kijutást illetően. Az Arsenalból Aaron Ramsey az 56. percben állt be, ám az ő jelenléte sem segített a csapatán.

3. Togó - Kamerun 1:0
A sérülését követően Emmanuel Adebayor remek formában tért vissza a pályára, hiszen fontos gólt szerzett Kamerún ellen, így 1:0-val a togói alakulat hozta el a három pontot. Az ellenfélnél nem játszott az ugyancsak arsenalos, jelenleg remek formát nyújtó Alex Song.